Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Przedmioty w rejestracji Grafika II rok - pracownia do wyboru gw-jm-st-3s-r

Lista uwzględnia również te przedmioty, które są chwilowo wyłączone z rejestracji (ale były lub będą uwzględnione w innych jej turach).
Filtry
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do dodatkowych opcji

Konkretniej - pokazuj tylko te przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.

Dodatkowo pokazywane są również te przedmioty, na które jesteś już zarejestrowany (lub składałeś prośbę o zarejestrowanie).

Pokaż tylko przedmioty z wybranej grupy: Boldem są napisane grupy przedmiotów zawierające przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.
Jeśli chcesz zmienić te ustawienia na stałe, edytuj swoje preferencje w menu Mój USOSweb.
Opcje
gw-jm-st-di-3s
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Pracownia uczy posługiwania się szeroko rozumianym językiem wizualnym, przy założeniu, że punktem wyjścia jest idea, w trakcie pracy nad którą, jest dobierane najbardziej odpowiednie (adekwatne) medium. Jako laboratorium idei, uczy otwartości, odwagi i bezkompromisowości. Jest miejscem krystalizowania się postaw, poszukiwania własnej tożsamości

i precyzowania, zarysowywania obszaru zainteresowań w sztuce.

Strona przedmiotu
gw-jm-st-mal-3s
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Założenia to uruchomienie procesu kształcenia artysty malarza, w którym pojawi się wyraźnie indywidualny obszar emocjonalno –artystyczny związany z osobowością indywidualnego studenta. Celem przedmiotu jest wykształcenie malarza profesjonalisty.

Strona przedmiotu
gw-jm-st-rys-3s
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Założeniami przedmiotu jest wdrażanie umiejętności definiowania graficznego w oparciu o studium i kreacyjną interpretację natury (modela i obiektu w przestrzeni) Cały proces doświadczania zakłada ćwiczenia manualne konstruowania formalnego, doskonalenie sprawności rysunku z anatomii postaci, przedmiotu, aranżacji przestrzennej ze stopniowym wkraczaniem w obszar kreacji.

Strona przedmiotu
ul. Raciborska 37, 40-074 Katowice tel: +48 32 7587 600 https://asp.katowice.pl kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-4 (2024-07-15)