Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Przedmioty w rejestracji Grafika II rok - podstawy grafiki warsztatowej różne od I roku gw-jm-st-3s-pgw

Lista uwzględnia również te przedmioty, które są chwilowo wyłączone z rejestracji (ale były lub będą uwzględnione w innych jej turach).
Filtry
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do dodatkowych opcji

Konkretniej - pokazuj tylko te przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.

Dodatkowo pokazywane są również te przedmioty, na które jesteś już zarejestrowany (lub składałeś prośbę o zarejestrowanie).

Pokaż tylko przedmioty z wybranej grupy: Boldem są napisane grupy przedmiotów zawierające przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.
Jeśli chcesz zmienić te ustawienia na stałe, edytuj swoje preferencje w menu Mój USOSweb.
Opcje
gw-jm-st-pgwdp-3s
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Kształcenie studentów w dziedzinie grafiki warsztatowej (druku płaskiego), mogących swobodnie wypowiadać się zarówno w tradycyjnych technikach litograficznych, ale także w technikach własnych wywodzących się z tradycji warsztatu druku płaskiego, oraz innych technikach graficznych.

Strona przedmiotu
gw-jm-st-pgwdwk-3s
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Założeniem przedmiotu jest poznanie wklęsłodrukowych technik graficznych takich jak: akwaforta, akwatinta, sucha igła, mezzotinta, miedzioryt, odprysk. Głównym celem jest poszukiwanie własnego sposobu wypowiedzi artystycznej z wykorzystaniem dotychczas zdobytych doświadczeń oraz samodzielne przeprowadzenie ich w procesie twórczym, dobór optymalnej techniki, ustalenie własnej skali i indywidualnej ekspresji oraz doskonalenie warsztatu graficznego.

Strona przedmiotu
gw-jm-st-pgwdwy-3s
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Założeniem przedmiotu jest zdobywanie umiejętności warsztatowych uwzględniających odmienną specyfikę i możliwości kreacyjne drzeworytu, linorytu oraz gipsorytu.

Rozwijanie świadomości twórczej, pobudzanie do obserwacji otaczającego świata jak i niezbędnej autorefleksji w drodze do kształtowania własnej wizji artystycznej.

Strona przedmiotu
gw-jm-st-pgwsit-3s
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Umiejętności opracowania grafiki artystycznej poprzez wykorzystanie techniki sitodruku. Rozwój świadomości plastycznej, kreatywności, poprzez twórczą aktywność w obszarze grafiki artystycznej.

Strona przedmiotu
ul. Raciborska 37, 40-074 Katowice tel: +48 32 7587 600 https://asp.katowice.pl kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-2 (2024-05-20)