Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Przedmioty w rejestracji Grafika II rok - grupa do wyboru gw-jm-st-3s-ang

Lista uwzględnia również te przedmioty, które są chwilowo wyłączone z rejestracji (ale były lub będą uwzględnione w innych jej turach).
Filtry
Zaloguj się, aby uzyskać dostęp do dodatkowych opcji

Konkretniej - pokazuj tylko te przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.

Dodatkowo pokazywane są również te przedmioty, na które jesteś już zarejestrowany (lub składałeś prośbę o zarejestrowanie).

Pokaż tylko przedmioty z wybranej grupy: Boldem są napisane grupy przedmiotów zawierające przedmioty, dla których istnieje otwarta rejestracja taka, że możesz w jej ramach zarejestrować się na przedmiot.
Jeśli chcesz zmienić te ustawienia na stałe, edytuj swoje preferencje w menu Mój USOSweb.
Opcje
gw-jm-st-ja-3s
Zajęcia przedmiotu
Grupy przedmiotu

Skrócony opis

Celem przedmiotu jest rozwijanie umiejętności posługiwania się językiem angielskim w mowie i w piśmie na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym; rozumienie tekstu pisanego i słuchanego, prowadzenie konwersacji i dyskusji oraz wzbogacenie słownictwa ogólnego oraz związanego ze sztuką i problematyką studiów.

Strona przedmiotu
ul. Raciborska 37, 40-074 Katowice tel: +48 32 7587 600 https://asp.katowice.pl kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-4 (2024-07-15)